VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-3R3M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 48,607
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
    VLF4012AT-3R3M1R3 TDK
    VLF4012AT-3R3M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-3R3M1R3 is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM