VLF4012AT-470MR30 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-470MR30
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 300MA 2.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 29,801
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-470MR30 TDK
    VLF4012AT-470MR30 TDK
    VLF4012AT-470MR30 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-470MR30 is described as FIXED IND 47UH 300MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA