VLF4012AT-4R7M1R1 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-4R7M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 161,162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4012AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4012AT-4R7M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-4R7M1R1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM