VLF4012ST-100MR65 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-100MR65
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 650MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,667
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-100MR65 TDK
    VLF4012ST-100MR65 TDK
    VLF4012ST-100MR65 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-100MR65 is described as FIXED IND 10UH 650MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM