VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
  • Part Number: VLF4012ST-3R3M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
    VLF4012ST-3R3M1R1 TDK
    VLF4012ST-3R3M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012ST-3R3M1R1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.1A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK