VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
  • Part Number: VLF4014AT-4R7M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4014AT-4R7M1R1 TDK
    VLF4014AT-4R7M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014AT-4R7M1R1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM