VLF4014ST-100M1R0 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-100M1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1A 260 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 82,708
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-100M1R0 TDK
    VLF4014ST-100M1R0 TDK
    VLF4014ST-100M1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-100M1R0 is described as FIXED IND 10UH 1A 260 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.