VLF4014ST-1R0N2R3 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-1R0N2R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.3A 49 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,583
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-1R0N2R3 TDK
    VLF4014ST-1R0N2R3 TDK
    VLF4014ST-1R0N2R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-1R0N2R3 is described as FIXED IND 1UH 2.3A 49 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL