VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-2R2M1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,509
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
    VLF4014ST-2R2M1R9 TDK
    VLF4014ST-2R2M1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-2R2M1R9 is described as FIXED IND 2.2UH 1.9A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK