VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-4R7M1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,591
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
    VLF4014ST-4R7M1R4 TDK
    VLF4014ST-4R7M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-4R7M1R4 is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"