VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
  • Part Number: VLF4014ST-6R8M1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.2A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,713
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
    VLF4014ST-6R8M1R2 TDK
    VLF4014ST-6R8M1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4014ST-6R8M1R2 is described as FIXED IND 6.8UH 1.2A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.