VLF403215MT-100M TDK
  • Part Number: VLF403215MT-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.44A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,990
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF403215MT-100M TDK
    VLF403215MT-100M TDK
    VLF403215MT-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF403215MT-100M is described as FIXED IND 10UH 1.44A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS