VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
  • Part Number: VLM10555T-2R5M8R0-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.5UH 8A 6.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
    VLM10555T-2R5M8R0-2 TDK
    VLM10555T-2R5M8R0-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLM10555T-2R5M8R0-2 is described as FIXED IND 2.5UH 8A 6.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA