VLP4612T-1R0M1R5 TDK
  • Part Number: VLP4612T-1R0M1R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.5A 110 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,191
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP4612T-1R0M1R5 TDK
    VLP4612T-1R0M1R5 TDK
    VLP4612T-1R0M1R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP4612T-1R0M1R5 is described as FIXED IND 1UH 1.5A 110 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V