VLP5610T-4R7MR90 TDK
  • Part Number: VLP5610T-4R7MR90
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 900MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,355
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP5610T-4R7MR90 TDK
    VLP5610T-4R7MR90 TDK
    VLP5610T-4R7MR90 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP5610T-4R7MR90 is described as FIXED IND 4.7UH 900MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"