VLS2010ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS2010ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,023
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-2R2M TDK
    VLS2010ET-2R2M TDK
    VLS2010ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE