VLS201612ET-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLS201612ET-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 159 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201612ET-1R5N-CA TDK
    VLS201612ET-1R5N-CA TDK
    VLS201612ET-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 1.25A 159 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE