VLS201612ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS201612ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.05A 195 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 39,507
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612ET-2R2M TDK
    VLS201612ET-2R2M TDK
    VLS201612ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.05A 195 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK