VLS201612ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS201612ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 600MA 708 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201612ET-6R8M-CA TDK
    VLS201612ET-6R8M-CA TDK
    VLS201612ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 600MA 708 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"