VLS252010ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS252010ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 40,123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010ET-2R2M TDK
    VLS252010ET-2R2M TDK
    VLS252010ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE