VLS252010ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252010ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 398 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 39,584
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010ET-4R7M TDK
    VLS252010ET-4R7M TDK
    VLS252010ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 800MA 398 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA