VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010HBX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.02A 94 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252010HBX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.02A 94 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA