VLS252010T-4R7M TDK
  • Part Number: VLS252010T-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 780MA 440 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 33,501
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010T-4R7M TDK
    VLS252010T-4R7M TDK
    VLS252010T-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010T-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 780MA 440 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM