VLS252010T-6R8M TDK
  • Part Number: VLS252010T-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 700MA 541 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,028
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010T-6R8M TDK
    VLS252010T-6R8M TDK
    VLS252010T-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010T-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 700MA 541 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.