VLS252012CX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-1R5M-1 TDK
    VLS252012CX-1R5M-1 TDK
    VLS252012CX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM