VLS252012ET-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLS252012ET-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 980MA 272 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-3R3M-CA TDK
    VLS252012ET-3R3M-CA TDK
    VLS252012ET-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 980MA 272 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK