VLS252012ET-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLS252012ET-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 810MA 405 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-4R7M-CA TDK
    VLS252012ET-4R7M-CA TDK
    VLS252012ET-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 810MA 405 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM