VLS252012HBU-6R8M TDK
  • Part Number: VLS252012HBU-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 970MA 440 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012HBU-6R8M TDK
    VLS252012HBU-6R8M TDK
    VLS252012HBU-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBU-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 970MA 440 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A