VLS252012HBX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1A 540 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-100M-1 TDK
    VLS252012HBX-100M-1 TDK
    VLS252012HBX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 1A 540 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM