VLS252012HBX-1R0M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-1R0M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 3.4A 56 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,351
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-1R0M-1 TDK
    VLS252012HBX-1R0M-1 TDK
    VLS252012HBX-1R0M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-1R0M-1 is described as FIXED IND 1UH 3.4A 56 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"