VLS252012HBX-3R3M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-3R3M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012HBX-3R3M-1 TDK
    VLS252012HBX-3R3M-1 TDK
    VLS252012HBX-3R3M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-3R3M-1 is described as FIXED IND 3.3UH 1.8A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"