VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.15A 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
    VLS252012HBX-6R8M-1 TDK
    VLS252012HBX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.15A 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.