VLS252012T-6R8MR66 TDK
  • Part Number: VLS252012T-6R8MR66
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 660MA 612 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,990
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012T-6R8MR66 TDK
    VLS252012T-6R8MR66 TDK
    VLS252012T-6R8MR66 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012T-6R8MR66 is described as FIXED IND 6.8UH 660MA 612 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM