VLS252015T-1R5N1R4 TDK
  • Part Number: VLS252015T-1R5N1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,147
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252015T-1R5N1R4 TDK
    VLS252015T-1R5N1R4 TDK
    VLS252015T-1R5N1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015T-1R5N1R4 is described as FIXED IND 1.5UH 1.4A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC