VLS3015T-4R7MR99 TDK
  • Part Number: VLS3015T-4R7MR99
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 990MA 136 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 28,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-4R7MR99 TDK
    VLS3015T-4R7MR99 TDK
    VLS3015T-4R7MR99 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-4R7MR99 is described as FIXED IND 4.7UH 990MA 136 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F