VLS3015T-6R8MR86 TDK
  • Part Number: VLS3015T-6R8MR86
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 171,868
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-6R8MR86 TDK
    VLS3015T-6R8MR86 TDK
    VLS3015T-6R8MR86 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-6R8MR86 is described as FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"