YFF18PC1C104MT0H0N TDK
  • Part Number: YFF18PC1C104MT0H0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
  • Category: Feed Through Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK