YFF18SC1H102MT0H0N TDK
  • Part Number: YFF18SC1H102MT0H0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0603
  • Category: Feed Through Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V