CC15-2405SRH-E TDK-Lambda
  • More about CC15-2405SRH-E TDK-Lambda
    CC15-2405SRH-E TDK-Lambda
    CC15-2405SRH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-2405SRH-E is described as CONV DC/DC 24V 5V 3A 15W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE