CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-4803SRH-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SRH-E TDK-Lambda
    CC15-4803SRH-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-4803SRH-E is described as CONV DC/DC 48V 3.3V 4.5A 15W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT