CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
  • Available: 678
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2405SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-2405SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.