CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-4812DR-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W DU 48V +-12V SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
    CC1R5-4812DR-E TDK-Lambda
    CC1R5-4812DR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-4812DR-E is described as CONV DC/DC 1.5W DU 48V +-12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"