CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
  • More about CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4805SRP-E is described as CONV DC/DC 48V 5V 6A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM