CC6-4803SR-E TDK-Lambda
  • More about CC6-4803SR-E TDK-Lambda
    CC6-4803SR-E TDK-Lambda
    CC6-4803SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC6-4803SR-E is described as CONV DC/DC 5W SNGL 48V 3.3V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.