CN50A110-12 TDK-Lambda
  • More about CN50A110-12 TDK-Lambda
    CN50A110-12 TDK-Lambda
    CN50A110-12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CN50A110-12 is described as CONV DC/DC 12V OUT 4.2A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.