CN50A110-24 TDK-Lambda
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CN50A110-24 TDK-Lambda
    CN50A110-24 TDK-Lambda
    CN50A110-24 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CN50A110-24 is described as CONV DC/DC 24V OUT 2.1A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.