IFB48050A120V-122-R TDK-Lambda
  • Part Number: IFB48050A120V-122-R
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 50A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IFB48050A120V-122-R TDK-Lambda
    IFB48050A120V-122-R TDK-Lambda
    IFB48050A120V-122-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. IFB48050A120V-122-R is described as DC/DC CONVERTER 12V 50A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V