PAH100S48-12 TDK-Lambda
  • More about PAH100S48-12 TDK-Lambda
    PAH100S48-12 TDK-Lambda
    PAH100S48-12 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH100S48-12 is described as CONVERT DC-DC 12V 100.8W 8.4A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.