PAH100S48-15 TDK-Lambda
  • More about PAH100S48-15 TDK-Lambda
    PAH100S48-15 TDK-Lambda
    PAH100S48-15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH100S48-15 is described as CONVERT DC-DC 15V 100.5W 6.7A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS