PAQ100S481R2 TDK-Lambda
  • More about PAQ100S481R2 TDK-Lambda
    PAQ100S481R2 TDK-Lambda
    PAQ100S481R2 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAQ100S481R2 is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH